ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند چهارمحال و بختیاری

دیدار مدیر ستاد دیه استان با مددجویان زندان بروجن

اخبار : 1398/09/09 14:11:44

تعداد تصاویر : 0

دیدار مدیرعامل ستاد دیه استان با مددجویان زندان بروجن

مجید صیادی با زندانیان جرائم غیرعمد زندان بروجن دیدار و گفتگو و به درخواست های آنها رسیدگی نمود.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان چهارمحال و بختیاری؛ مدیرعامل ستاد دیه استان با حضور در زندان بروجن در جمع زندانیان جرائم غیرعمد آن زندان ضمن استماع مشکلات و درخواستهای مددجویان به مشکلات این قبیل زندانیان رسیدگی و دستورات لازم را صادر نمود.

مجید صیادی در جمع مددجویان ابتدا گزارشی از آزاد سازی مددجویان و همچنین عملکرد ستاد دیه ارائه نمود و گفت: تعیین مهریه خارج از توان فرد، بی توجهی به مقررات راهنمایی و رانندگی و بروز حوادث کارگاهی از جمله عوامل اصلی بدهکاری و زندانی شدن افراد است، فلذا باید در راستای فرهنگسازی و پیشگیری از بروز این قبیل رفتارها و امور در سطح جامعه بیش از پیش مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی گفت: هر ساله جشن گلریزان کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در سراسر کشور و همچنین استان و شهرستان بروجن برگزار می گردد که امیدواریم این فرهنگ نیز ادامه داشته و با کمک خیرین بتوان زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد بیشتری را از زندان آزاد و به آغوش جامعه بازگرداند.

مدیر عامل ستاد استان در جمع زندانیان جرایم مالی و غیرعمد هدف از این سفر را دیدار با مددجویان و رسیدگی به مشکلات آنها عنوان کرد و از زحمات رئیس زندان بروجن، رئیس دادگستری و دادستان  بروجن به خاطر رسیدگی به وضعیت زندانیان جرایم مالی و غیر عمد قدردانی کرد.

گفتنی است در این دیدار ضمن رسیدگی و ارائه طریق به زندانیان، جزئیات پرونده و مسائل مطرح شده توسط مددجویان جهت طرح در جلسات کمیته ویژه به ثبت رسید