ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند چهارمحال و بختیاری

دیدار مدیر ستاد دیه استان با رئیس پلیس فتا استان

اخبار : 1398/09/09 14:18:59

تعداد تصاویر : 0

دیدار مدیرعامل ستاد دیه استان با رئیس پلیس فتا استان

مجید صیادی مدیرعامل ستاد دیه استان با سرهنگ عسگری رئیس پلیس فتا استان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان چهارمحال و بختیاری؛ در این دیدار که با هدف همکاری در راستای اطلاع رسانی و کمک به فرهنگ سازی و پیشگیری از ورود مددجویان جرائم غیرعمد به زندانها صورت می گرفت، هر دو طرف به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

مجید صیادی در این دیدار ابتدا گزارشی از آزاد سازی مددجویان و همچنین عملکرد ستاد دیه ارائه نمود و گفت: مهریه‌های نامعقول در جامعه امروز به موضوعی خانمان‌سوز در جامعه تبدیل‌شده است، همچنان که امروز شاهد هستیم افرادی از سر ناآگاهی مهریه‌های چند هزار سکه تمام بهار آزادی را تقبل کرده و به دلیل ناتوانی از پرداخت مهریه روانه زندان شده اند.

وی افزود: با کمک دنیای مجازی و پلیس فتا می توان در راستای فرهنگ سازی و پیشگیری از صدور چک بلامحل، قرار دادن مهریه های سنگین و تخلفات رانندگی و عدم اهتمام به ایمنی کار و بی احتیاطی در امورات اقدامات خوب و تاثیرگذاری انجام داد.

سرهنگ عسگری رئیس پلیس فتا استان در این دیدار گفت: باید از تلاش و کوشش در راستای فرهنگ عمومی در جامعه دریغ نکرد و با همکاری تمامی ارگان ها و مردم در این راستا تلاش نمود.

وی تصریح کرد: وجود یک فرد زندانی علاوه بر بروز مشکلات برای وی، خانواده و افراد دیگر را نیز دچار مشکل کرده و تبعاتی برای آنها به دنبال دارد، بهمین جهت با تلاش تمامی زیر مجموعه پلیس فتا استان در این راستا آمادگی داریم با همکاری ستاد دیه گامی در این خصوص برداریم.