ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند چهارمحال و بختیاری

آزادی مددجویان از ابتدای تأسیس ستاد دیه استان

اخبار : 1398/11/12 11:56:57

تعداد تصاویر : 0

آزادی 2503 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد از بدو تاسیس ستاد دیه استان چهارمحال و بختیاری

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان چهرمحال و بختیاری از آزادی 2503نفر از مددجویان جرایم غیر عمد از بدو تاسیس ستاد دیه استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان چهارمحال و بختیاری؛  صیادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان چهرمحال و بختیاری از ازادی 2503نفر از مددجویان جرایم غیر عمد از بدو تاسیس ستاد دیه استان چهارمحال و بختیاریخبر داد.

صیادی با اعلام این خبر گفت: ستاد دیه استان چهارمحال و بختیاری با هدف رسیدگی و کمک به ازادی زندانیان نیازمند  تاسیس و تاکنون موفق به آزادی 2503نفر از مددجویان جرائم غیر عمد گردیده است.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان چهارمحال و بختیاری گفت : تعداد 71نفر از محکومین واجد شرایط در ۱۰ ماهه سال جاری با مساعدت اعتبارات قانونی ستاددیه و با کمک خیرین و نیکوکاران از زندان آزاد شده اند.

صیادی در پایان گفت : برای آزادی این 71مددجو مبلغی بالغ بر 165میلیارد ریال نیاز بود که به همت اعضاءکمیته صلح و سازش ستاد دیه استان ، شورای حل اختلاف زندان و مددکاران زندان  مبلغ 135میلیارد ریال از شکات رضایت گرفته شده، مبلغ 11 میلیارد ریال به صورت بلاعوض و مبلغ 14 میلیارد ریال به صورت وام از بانکهای عامل بابت این بدهی ها پرداخت شده است.