ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند چهارمحال و بختیاری

هیئت مدیره ستاد دیه استان چهارمحال و بختیاری تشکیل جلسه داد

خبر ویژه : 1394/02/22 16:58:49

تعداد تصاویر : 1

روابط عمومی ستاد دیه استان خبر داد:
هیئت مدیره ستاد دیه استان چهارمحال و بختیاری تشکیل جلسه داد
با حضور تمامی اعضای هیئت مدیره ستاد دیه استان چهارمحال و بختیاری به بررسی نحوه برگزاری جشن های گلریزان در سطح استان پرداخته شد.
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان چهارمحال و بختیاری؛ جشن های گلریزان آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد زندانهای استان در تمامی شهرستان های استان برگزار می گردد.
"سید محمد زمانیان" مدیرعامل ستاد دیه استان در جلسه هیئت مدیره گفت: تمام سعی ما بر آن است تا امسال در تمامی شهرستان های استان جشن گلریزان را با شکل و شمایل جدید برگزار نماییم.
وی گفت: در مرکز استان برنامه های بسیار ویژه ای برای برپایی جشن گلریزان با همکاری صدا و سیما، فرمانداری، شهرداری و دیگر ارگان های دولتی و غیر دولتی استان برگزار خواهیم نمود.
مدیرعامل ستاد دیه استان گفت: جذب کمک خیرین و نیکوکاران استان در جشن های گلریزان از اولویت های ستاد بوده که امیدواریم امسال با برنامه ریزی دقیق، جذب بسیار خوب و حداکثری را شاهد باشیم.
زمانیان با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان سال جاری از اواخر خرداد ماه شروع می گردد گفت: با حضور مسئولین ستادی اداره کل زندانها و فعالین برگزاری جشن های گلریزان استان، بعد از عید سعید مبعث جلسه هماهنگی برگزاری جشن های گلریزان استان، تشکیل و برنامه ریزی لازم در این خصوص انجام خواهد گرفت.